foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.pl



Dziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Projekt EU

Rozwój przez edukację w gminie Wilkowice

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

LUBIĘ TO!

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2020/2021

LUBIĘ TO!
                     

KLASA I

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

8.55- 9.40

 

 

 

 

 

9.50- 10.35

 

 

 

 

 

10.45- 11.30

zaj. artystyczne

 

j. angielski

 

 

j. angielski

 

religia

 

11.45- 12.30

g. korekcyjna

 

 

 

religia

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

12.45- 13.30

 

 

 

 

g. korekcyjna

 

 

 

                   

KLASA II

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

8.55- 9.40

 

 

 

 

 

9.50- 10.35

 

 

religia

 

 

 

10.45- 11.30

religia

 

 

e. wczesnoszkolna

 

zaj. artystyczne

 

j. angielski

 

11.45- 12.30

e. wczesnoszkolna

 

j. angielski

 

 

 zaj. wyrównawcze

 

 

12.45- 13.30

g. korekcyjna

 

 

 

 

 

 

 

g. korekcyjna

 

                   

KLASA III

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

e. wczesnoszkolna

 

8.55- 9.40

 

 

 

 

 

9.50- 10.35

 

 

 

j. angielski

 

 

10.45- 11.30

j. angielski

 

 

religia

 

e. wczesnoszkolna

 

 

11.45- 12.30

 

 

 

 

 

 

religia

 

12.45- 13.30

 

 

g. korekcyjna

 

 

 

 

 

 

13.40- 14.25

 

 

 

 

 

 

 

 

g. korekcyjna

 

                     

KLASA IV

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

j. polski

4

plastyka

6

j. polski

4

____

___

8.55- 9.40

g. wychowawcza

6

historia

1

religia

5

wych.fizyczne

G

wych.fizyczne

G

9.50- 10.35

religia

6

j. polski

4

muzyka

6

j. polski

1

wych.fizyczne

G

10.45- 11.30

matematyka

5

matematyka

5

matematyka

5

matematyka

2

j. polski

1

11.45- 12.30

przyroda

2

wych.fizyczne

G

j. angielski

1

przyroda

5

j. angielski

6

12.45- 13.30

j. angielski

6

inf. /….

3

……./inf.

3

historia

4

technika

5

                   

KLASA V

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

j. angielski

5

___

geografia

1

j. polski

4

plastyka

6

8.55- 9.40

j. polski

1

technika

5

biologia

2

muzyka

6

j. angielski

5

9.50- 10.35

wych. fizyczne

G

j. polski

1

j. polski

1

matematyka

5

matematyka

5

10.45- 11.30

wych. fizyczne

G

matematyka

6

matematyka

6

religia

4

j. polski

4

11.45- 12.30

historia

4

g. wychowawcza

3

wych.fizyczne

G

wych.fizyczne

G

…/ inf.

3

12.45- 13.30

inf. /….

3

historia

1

religia

4

j. angielski

5

                   

KLASA VIa

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

j. polski

1

j. polski

1

___

j. angielski

5

j. polski

4

8.55- 9.40

j. angielski

5

muzyka

6

plastyka

6

j. polski

4

religia

1

9.50- 10.35

przyroda

2

wych. fizyczne

G

przyroda

2

matematyka

2

j. polski

4

10.45- 11.30

historia

1

wych. fizyczne

G

j. polski

4

przyroda

5

wych.fizyczne

G

11.45- 12.30

matematyka

5

matematyka

5

matematyka

5

historia

4

matematyka

5

12.45- 13.30

religia

4

technika

5

wych.fizyczne

G

…/ inf.

3

j. angielski

6

13.40- 14.25

inf. /….

3

 

 

g. wychowawcza

5

 

 

 

 

                     

KLASA VIb

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

___

j. polski

4

przyroda

2

j. polski

1

j. polski

1

8.55- 9.40

religia

4

wych.fizyczne

G

j. polski

4

j. angielski

5

historia

4

9.50- 10.35

j. polski

4

matematyka

6

wych. fizyczne

G

historia

4

plastyka

6

10.45- 11.30

matematyka

6

przyroda

2

wych. fizyczne

G

matematyka

6

matematyka

6

11.45- 12.30

j. angielski

6

j. polski

4

matematyka

6

muzyka

6

wych. fizyczne

G

12.45- 13.30

przyroda

2

g. wychowawcza

4

j. angielski

6

religia

1

…/ inf.

3

13.40- 14.25

technika

5

 

 

inf./ ….

3

 

 

 

 

                     

KLASA VII

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

8.00- 8.45

geografia

2

chemia

2

j. niemiecki

5

chemia

2

j. niemiecki

2

8.55- 9.40

wych. fizyczne

G

j. polski

4

geografia

1

j. polski

1

muzyka

6

9.50- 10.35

fizyka

5

matematyka

5

j. polski

4

wych.fizyczne

G

j. polski

1

10.45- 11.30

j. polski

4

historia

4

j. angielski

1

wych.fizyczne

G

matematyka

5

11.45- 12.30

religia

4

biologia

2

historia

4

fizyka

2

biologia

2

12.45- 13.30

matematyka

5

j. angielski

6

matematyka

5

plastyka

6

religia

4

13.40- 14.25

g. wychowawcza

2

inf. /….

3

wych. fizyczne

G

…/ inf.

3

j. angielski

6

 

EC zaj. wyrównawcze

2020 Copyright SP1Bystra Rights Reserved