foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.plDziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Laboratoria przyszłości

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

OK

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2023/2024

OK

18 października w piękną słoneczną środę uczniowie z klasy I i IV wyruszyli na pieszą wycieczkę. Celem wędrówki było schronisko Stefanka na Koziej Górce. Podczas marszu uczestnicy podziwiali złotą polską jesień w pełnej okazałości i wyłaniającą się z kolorowego lasu panoramę Bielska i okolic. Na miejscu przyszedł czas na gry i zabawy oraz ognisko z herbatą, pieczeniem kiełbasek i słodkich pianek. Beztroska zabawa nieubłaganie dobiegła końca i wyruszyliśmy w drogę powrotną w kierunku naszej szkoły. 

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://sp1bystra.pl/images/galerie/kozia17

2023 Copyright SP1Bystra Rights Reserved