foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.plDziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Projekt EU

Rozwój przez edukację w gminie Wilkowice

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

LUBIĘ TO!

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2020/2021

LUBIĘ TO!

 

Mija drugi tydzień pobytu  Pierwszoklasistów w naszej szkole! Było już zwiedzanie szkoły, zabawy integrujące grupę, dowiadywaliśmy się wielu rzeczy o naszych nowych kolegach. Poznaliśmy pracowników szkoły i wiemy czym się zajmują ( nawet to, że w sekretariacie kryją się … sekrety). Zaprzyjaźniliśmy się też z Noni- maskotką na smutki, która towarzyszy nam w pracy z podręcznikami. Zamieszkała w naszej klasie i zawsze możemy się do niej przytulić. Czujemy się w szkole bardzo dobrze. W naszej klasie jest bardzo kolorowo i przytulnie. Mamy kącik do zabawy i wygodne, piankowe siedziska do odpoczywania. Każdy dzień w szkole jest pełen uśmiechu !

 

 

2021 Copyright SP1Bystra Rights Reserved