foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.plDziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Laboratoria przyszłości

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

OK

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2023/2024

OK

3 czerwca br.  na boisku szkolnym w Mesznej, odbyła się  VI Mini Olimpiada dla dzieci.  Mini Olimpiada miała przebieg prawdziwie olimpijski. Podczas uroczystego otwarcia  wprowadzono  polską flagę, odśpiewano hymn narodowy,  następnie został zapalony znicz. Wszyscy sportowcy złożyli uroczyste ślubowanie.   Sportowe zmagania uatrakcyjniały pokazy tańca nowoczesnego, pokazy grupy GOPR, występy Klauna Dyzia, stoiska ze smakołykami oraz dmuchańce. Dzięki organizatorom i sponsorom wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach otrzymały złote medale i piękne upominki. Przedstawiciele naszej szkoły startowali w dwóch grupach:  klasy I-III i IV-VI. Uczestnicy zdobywali punkty w 5 dyscyplinach. Naszą szkołę reprezentowali: Lena Dusza kl 1, Lena Hupert kl 1, Maksymilian Hupert kl 1, Joanna Iwan kl 1, Lena Jarosińska kl 1, Zuzanna Jeczeń kl 1, Aleksandra Przybyła kl 1, Maja Witkowska kl 1, Bruno Szymala kl 1, Jakub Imielski kl 2, Adrian Prymula kl 2, Sara Zeman kl 2, Wiktor kl 6, Adam Krupanek kl 6 . Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne reprezentowanie naszej szkoły oraz rodzicom za pomoc i doping.

                                                                        Anna Sznajder

Magdalena Chodkowska - Chmiel

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://sp1bystra.pl/images/galerie/rywalizacja17

2023 Copyright SP1Bystra Rights Reserved