foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.plDziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Laboratoria przyszłości

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

OK

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2023/2024

OK

1 czerwca 2017 roku wzięliśmy udział w pobijaniu rekordu czytania w jednym momencie - akcji " Jak nie czytam jak czytam". Wraz z uczniami całej Polski zebraliśmy się w salach lekcyjnych, na boisku szkolnym i czytaliśmy wybrane lektury. We wspólnym czytaniu wzięli udział również pracownicy szkoły: pani dyrektor Łucja Salachna, panie sekretarki, pani woźna. Niestety, osoba, której najbardziej zależy na promowaniu czytelnictwa - pani bibliotekarka Anna Ślęk - nie mogła być w z nami w tym dniu. Mimo wszystko - jak my- wzięła udział w ogólnym czytaniu o godzinie 10.00, co potwiedziła przesłanymi zdjęciami. W akcji wzięły również udział dzieci przebywające na zielonej szkole.

Od 3 do 10 czerwca trwa Ogólnopolska Akcja Czytania Dzieciom. Czytajmy i zachęcajmy do tego wszystkich. Książki wprowadzają nasze pociechy w świat wartości. Dają mądrość, wrażliwość, odwagę,poczucie piękna, wyobraźnię.

W ramach akcji czytelniczej w naszej szkole od 3 do 10 czerwca codziennie we wszystkich klasach czytamy przez 20 minut. Organizujemy konkursy:

- Sami tworzymy książki ( do 19 czerwca)

- Moja ulubiona książka : ilustracja, recenzja ( do 19 czerwca)

- Konkurs pięknego czytania - 5 czerwca.

2023 Copyright SP1Bystra Rights Reserved