foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.plDziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Laboratoria przyszłości

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

OK

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2023/2024

OK

WOKALNE TALENTY NASZYCH UCZENNIC

 Uczennice klasy szóstej, Nina Kozaczka i Aleksandra Trela, kolejny raz oczarowały widownię piosenką ''Say Something". 21 marca 2017r. dziewczyny zajęły I miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Angielskiej w Wilkowicach w kategorii duety szkół podstawowych, a 27 kwietnia 2017r. nasz zdolny duet otrzymał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki ze Świata ''Junior Song Festival'', który odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu. Trzeba dodać, iż nasze dziewczyny rywalizowały z ponad dwudziestoma uczestnikami z piętnastu szkół, w tym ze szkół muzycznych oraz profesjonalnego studia piosenki. Występy dziewczyn były wspaniałe.

song17

Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów!

2023 Copyright SP1Bystra Rights Reserved