15 listopada uczniowie klas II , V oraz VI  wystąpili  na scenie w Gminnym Ośrodku Kultury „ Promyk”,  podczas corocznego Przeglądu Pieśni Patriotycznej organizowanego przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Bystrej . Zespół dzieci z  kl 2 zaprezentował pieśni „ Wisła” oraz „Na Wawel”, uczniowie kl V przygotowali pieśni „ Warczą karabiny” oraz „ Szara Piechota”. Anna Gębala z kl VI zachwyciła swoją interpretacją  pieśni „ Dziewczyna z granatem w ręce”.

Zespoły reprezentujące naszą szkołę oraz solistka z kl VI ,wywalczyli swoim wykonaniem I miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Udział w takich imprezach,  daje możliwość popularyzowania tradycji śpiewania pieśni patriotycznej wśród dzieci i młodzieży. Stwarza doskonałą okazję do  rozwijania zainteresowań dziedzictwem kulturowym oraz uświadamiania wartości narodowo-patriotycznych.

Dziękujemy Naszym Uczniom , za tak wspaniałe reprezentowanie Naszej Szkoły.