foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.plDziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Projekt EU

Rozwój przez edukację w gminie Wilkowice

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

LUBIĘ TO!

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2020/2021

LUBIĘ TO!

15 listopada uczniowie klas II , V oraz VI  wystąpili  na scenie w Gminnym Ośrodku Kultury „ Promyk”,  podczas corocznego Przeglądu Pieśni Patriotycznej organizowanego przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Bystrej . Zespół dzieci z  kl 2 zaprezentował pieśni „ Wisła” oraz „Na Wawel”, uczniowie kl V przygotowali pieśni „ Warczą karabiny” oraz „ Szara Piechota”. Anna Gębala z kl VI zachwyciła swoją interpretacją  pieśni „ Dziewczyna z granatem w ręce”.

Zespoły reprezentujące naszą szkołę oraz solistka z kl VI ,wywalczyli swoim wykonaniem I miejsca w swoich kategoriach wiekowych. 

Udział w takich imprezach,  daje możliwość popularyzowania tradycji śpiewania pieśni patriotycznej wśród dzieci i młodzieży. Stwarza doskonałą okazję do  rozwijania zainteresowań dziedzictwem kulturowym oraz uświadamiania wartości narodowo-patriotycznych.

Dziękujemy Naszym Uczniom , za tak wspaniałe reprezentowanie Naszej Szkoły.

2021 Copyright SP1Bystra Rights Reserved