foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

sp1bystra.plDziennik elektroniczny

Logowanie do dziennika elektronicznego

Logowanie

Projekt EU

Rozwój przez edukację w gminie Wilkowice

Zobacz

Facebook

Zapraszamy na szkolnego Facebook'a

LUBIĘ TO!

Dni dodatkowo wolne

DNI DODATKOWO WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH w roku szkolnym 2020/2021

LUBIĘ TO!

W piątek 09.09.2016r.o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej im. Synów Pułku w Bystrej oddano do użytku boisko szkolne o sztucznej nawierzchni, skocznię w dal oraz plac zabaw. W uroczystości otwarcia udział wzięli: Wójt Gminy Wilkowice, radni, dyrektorzy szkół podstawowych, gimnazjów i przedszkoli oraz młodzież ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Wstęgę uroczyście przeciął Wójt Gminy Mieczysław Rączka, wspólnie z Przewodniczącym Komisji ds. Kultury i Oświaty Panem Antonim Kuflem oraz Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Bystrej Łucją Salachną. Po zakończeniu części oficjalnej, rozegrano dwa turnieje na nowym boisku- dziewczęta rywalizowały w meczach siatkówki, natomiast chłopcy-w piłce ręcznej. Jednocześnie na skoczni odbywały się zawody w skoku w dal dla chłopców i dziewczynek. W turnieju siatkówki dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Wilkowic, przed Zespołem Szkolno- Przedszkolnym w Mesznej i Szkołą Podstawową w Bystrej. Natomiast w turnieju piłki ręcznej chłopców, pierwsze miejsce zdobyli gospodarze obiektu- SP Bystra przed SP Wilkowice i ZSP Meszna. Wiele działo się również na skoczni, gdzie po zaciętej rywalizacji wśród chłopców zwyciężył zawodnik SP Wilkowice- Norbert Wroniewski, drugie miejsce zdobył Michał Radoń z SP Bystra a trzecie miejsce przypadło Aleksandrowi Caderowi z SP Bystra. Zawody w skoku w dal dziewcząt wygrała Maria Jakubiec z SP Wilkowice, drugie miejsce zdobyła Klara Tyszkiewicz z SP Bystra, trzecie zdobyła Nikola Kania z SP Bystra. Gratulujemy zwycięzcom.

boiskopz16

Uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Bystrej składają serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Mieczysławowi Rączce oraz Radzie Gminy za zrealizowanie naszego marzenia o nowym boisku.

 

2021 Copyright SP1Bystra Rights Reserved